עובדים עם כל קופות החולים

היתרונות והשימושים של לחצני מצוקה ורופא עד הבית

לחצני מצוקה

ידוע כי לחצן מצוקה יכול לספק שקט נפשי לאנשים שנמצאים בסיכון מוגבר, ויכול לסייע בהצלת חיים במקרה הצורך. אנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון מוגבר למצוקה מהסיבה שהם עלולים להיות פגיעים יותר מפציעות ומאירועים רפואיים. מתי לחצני מצוקה מופעלים, כיצד מזמינים ביקור רופא ועם מי כדאי ליצור קשר בנוגע להזמנת רופא עד הבית? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

מתי מפעילים לחצני מצוקה?

לחצני מצוקה מגיעים במגוון צורות וגדלים באופן שבו הם מותאמים לצרכים וליכולות של כל אדם. מלבד לחיצה ניתן להפעיל לחצן מצוקה גם באמצעות קול ותנועה. לחצני מצוקה יכולים להיות מופעלים במקרים של:

 • נפילה
 • אירוע רפואי
 • פריצה
 • שריפה

מה היתרונות של לחצני מצוקה?

לחצני מצוקה יכולים לספק יתרונות רבים לאנשים עם מוגבלות, כגון:

 • בטיחות: לחצן מצוקה יכול לספק שקט נפשי. לחצן מצוקה מאפשר להזעיק עזרה במהירות במקרה הצורך.
 • עצמאות: לחצן מצוקה יכול לאפשר לך להישאר בביתך בביטחון, גם אם אתה חי לבד או שיש לך מוגבלות.
 • שקט נפשי למשפחה ולחברים: לחצן מצוקה יכול לספק שקט נפשי למשפחה ולחברים שלך לדעת שאתה בטוח.

מהו שירות רופא עד הבית?

רופא עד הבית הינו שירות המאפשר לקבל טיפול רפואי בבית, מבלי לצאת מהבית. השירות ניתן על ידי רופאים  מוסמכים, המגיעים לבית המטופל עם כל הציוד הנדרש למתן טיפול.

מתי משתמשים בשירות של רופא עד הבית?

שירות רופא עד הבית יכול להיות שימושי במגוון מצבים, כגון:

 • טיפול בחולים ופצועים
 • טיפול בבעלי מוגבלות שלא יכולים לצאת מהבית
 • טיפול באנשים המתגוררים באזורים מרוחקים או נידחים
 • טיפול באנשים המעדיפים לבצע אותו בסביבתם המוכרת

שירותים אלו תקפים גם עבור שירות של רופא ילדים עד הבית. ביקור רופא בבית מספק מגוון טיפולים, כגון: בדיקות רפואיות, מתן תרופות, טיפולים רפואיים וייעוץ רפואי.

יתרונות ברופא עד הבית

מחיר הזמנת רופא עד הבית משתנה בהתאם לחברה המספקת את השירות, למיקום הטיפול, ולסוג הטיפול הנדרש.

להלן מספר יתרונות של שימוש בשירות רופא עד הבית:

 • נוחות: שירות רופא ילדים עד הבית מאפשר לקבל טיפול רפואי לילדים מבלי לצאת מהבית.
 • איכות: רופאים ילדים המעניקים שירות רופא ילדים עד הבית הם רופאים ילדים מוסמכים, המגיעים עם כל הציוד הנדרש למתן טיפול איכותי.
 • זמינות: שירות רופא ילדים עד הבית ניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

עם מי כדאי שניצור קשר בנוגע להזמנת רופא עד הבית?

שירות רופא עד הבית יכול לילדים, למבוגרים, לבעלי מוגבלויות ולכל אוכלוסיה שזקוקה את  הטיפול הרפואי הטוב ביותר מבלי לצאת מהבית. לבעלי מוגבלות רצוי להשתמש בלחצן מצוקה על מנת להגן על עצמך. כדי לקבל את ההנחיות הרפואיות המקיפות ולהתמודד עם המצב הרפואי בדרך הטובה ביותר רצוי ליצור קשר עם חברה שעליה ניתן לסמוך.

מדה לי הינו מוקד שירות רפואי המספק רפואה עד הבית 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע, שירותי רפואת ילדים, שירותי רפואה לבעלי מוגבלויות ולחצני מצוקה. הצוות הרפואי שלנו מורכב מרופאים מקצועיים המעניקים שירות רפואי מקיף ואיכותי. צוות החברה סבלני, קשוב ומגיע עם כלל הציוד הרפואי הדרוש לטיפול בכל בעיה. רופאי החברה מצוידים בציוד הרפואי המתקדם ביותר על מנת לספק עזרה ראשונה דחופה ומקצועית המותאמת לכל מטופל. זקוקים ללחצני מצוקה, לציוד לרפואת חירום או לשירות רופא עד הבית? צרו קשר איתנו ונדאג לספק את המענה הרפואי המהיר, האיכותי והמקצועי ביותר עבורכם.

מאמרים נוספים

בדיקה

עובדים עם כל קופות החולים מוקד חירום 24/7 0532472546 דף הבית אודות החברה לחצני מצוקה מנוי ללחצן מצוקה שירות לחצני מצוקה תיירות מרפא תא לחץ

איך לפתוח מרפאה מצליחה?

איך לפתוח מרפאה מצליחה?

פתיחת מרפאה פרטית דורשת הרבה יותר מאשר השגת רישוי ושכירת מבנה. רבים חולמים על פתיחת עסק משלהם, אך מגלים במהרה כי הדרך להצלחה רצופה אתגרים. 

שירותי חירום זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, בפריסה ארצית מורכבת

חברת מדה-לי מספקת שירותי חירום עד בית הלקוח, 24 שעות ביממה כל ימי השנה כל צוות העובדים שלנו עוברים הכשרות רבות על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, מהיר ביותר והאמין ביותר.

נגישות