מוקד חירום

מוקד חירום חייגו

תיירות מרפא

תיירות מרפא

  • Home
  • /
  • בלוג רפואה
  • /
  • תיירות מרפא
תיירות מרפא

תיירות מרפא – כל המידע במקום אחד

לא כל התיירים שנכנסים לישראל עושים זאת על מנת לנפוש במדינה. עבור תיירים ממדינת שונות בעולם ישראל נחשבת בתור יעד תיירותי מוביל. אך יש כאלה שפוקדים את גבולות ארצנו מסיבות שונות לחלוטין, כאלה שאולי לא דמיינתם שקיימות. עשרות אלפי תיירים מגיעים לישראל על מנת לקבל טיפול רפואי כזה או אחר. תיירות מרפא פופולארית מאוד בישראל דווקא בגלל איכות הרפואה. אפשר להגיד בפה מלא כי איכות הרפואה בישראל נמצאת בטופ העולמי מנסיבות שונות. מהסיבה הזאת יש תיירים שלא מוכנים להתפשר על הטיפול ולכן הם מגיעים לישראל.

 

מה זה תיירות מרפא?

אינכם צריכים להיות אנשי רפואה מדופלמים על מנת להבין את המשמעות של תיירות רפואית. חשוב להדגיש כי תיירות מרפא לא קיימת רק בישראל, היא נמצאת בכל מדינה מפותחת בעולם. מדובר על מצב שבו אזרחים זרים מגיעים למדינה שהיא לא מדינתם על מנת לעבור הליך רפואי. זה יכול להיות הליך רפואי חד פעמי או הליך רפואי ממושך שמביא איתו טיפולים ארוכים. קיימים אזרחים זרים רבים שמגיעים לישראל על מנת לקבל טיפולים רפואיים שונים. באותה נשימה חשוב להגיד כי יש אזרחים ישראליים שנוסעים למדינות אחרות לעבור בהן טיפולים. זוהי עוד סיבה שבגללה שיתופי פעולה בין מדינות זה עניין חשוב מאוד. כך האזרחים יכולים לעבור בחופשיות בין מדינה למדינה על מנת לקבל את הטיפול הרפואי האולטימטיבי.

 

 למי מיועדת תיירות מרפא?

תיירות רפואית מיועדת עבור כל אותם האנשים שלא מקבלים טיפול הולם במדינה שלהם. לכל בית חולים יש את המומחיות שלו, ובישראל יש בתי חולים מהמובילים בעולם בתחומים שונים. מהסיבה הזאת אזרחים של מדינות אחרות מגיעים לישראל לקבל את הטיפול המושלם. הם ירצו לדעת כי הם עושים כל מה שצריך על מנת שהבעיה הרפואית תיעלם. כמובן שתיירות מרפא לא מיועדת לכולם בגלל העלויות הכספיות שהיא מביאה איתה. עלות כספית שלא כל אחד יכול לשאת בה, בטח אנשים ממדינות מועטות יכולת. אך אם יש משהו אחד שאסור להתפשר עליו הוא הבריאות של כל אחד מאיתנו.

 

מדוע ישראל מובילה בתחום תיירות רפואית?

לא צריך להיות מומחה גדול על מנת לענות על השאלה הזאת. קיימות לא מעט סיבות שהופכות את ישראל למדינה מובילה בתחום של תיירות מרפא.

  • עלויות הטיפול במדינות באירופה או בארה"ב יקרות מאוד. אזרחים רבים במדינות הללו לא מחזיקים בביטוח בריאות במדינתם. לכן עם כמה שזה נשמע מופרך עלות הטיפול בישראל זולה יותר. כל זאת כאשר מוסיפים את עלות הטיסה וכל ההוצאות מסביב.
  • תיירות רפואית פופולארית בישראל בגלל המוניטין שיש לישראל בעולם. ישראל ידועה בתור אחת מהמדינות עם בתי החולים הכי איכותיים שיש. זוהי הסיבה שבגללה אנשים רבים ממדינות זרות מגיעים לישראל לקבל טיפול באיכות גבוהה.
  • לא מעט מהמכשור שנמצא בבתי חולים בישראל הוא פרי פיתוח ישראלי. כך שיש כאלה שמבינים כי רק בישראל הם יצליחו לקבל טיפול במכשור מתקדם. המכשור הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול, וחובה לשים אליו לב.
  • מדינת ישראל מציעה לאזרחיה וגם לאזרחים רבים שירותים רפואיים בכל תחום. רפואת מרפא חייבת לכסות תחומים שונים ומגוונים על מנת להיות יעילה. אזרחים זרים יודעים כי בישראל הם יצליחו לקבל מעטפת שלמה של שירותים לכל בעיה בריאותית.
  • הרופאים במדינת ישראל הם מהמובילים בעולם, ולא פעם הם נקראים לסייע במדינות זרות. מי שלא מוכן להתפשר על איכות הטיפול שהוא יקבל יבחר באופציה הזאת. באופציה של טיפול רפואי במדינת ישראל עם הרופאים המעולים שלה.

 

מדוע לא לבצע את כל הפרוצדורה לבד?

יש כאלה שמתייחסים לאפשרות של תיירות מרפא כמו שהם מתייחסים לחופשה. אך תיירות רפואית מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים שאף אחד לא מדוע לקיומם. לכן אם תנהלו את כל הפרוצדורה לבד זה עלול להיות סיכון שיעלה לכם ביוקר. פתאום בזמן אמת תגלו כי שכחתם לסגור דבר כזה או דבר אחר. כל עניין קטן שלא יהיה סגור בצורה הרמטית עלול להביא לביטול הטיפול. מדינת ישראל שמחה לקבל תיירים על מנת לספק להם טיפולים רפואיים. אך החוקים והדרישות בהקשר הזה הם מאוד קפדניים ולא משתמעים לשתי פנים.

 

ליווי על ידי חברה המתמחה בתיירות רפואית

אין מקום לטעויות, בטח לא כאשר מדובר על תיירות מרפא. אנו מציעים לכם בחום לפנות לחברה שמכירה את העולם של תיירות המרפא על בוריו. היא מכירה את כל ההתנהלות של בתי החולים בישראל ואת המומחיות של כל בית חולים. החברה תלווה את המטופל מהרגע הראשון ועד החזרה למדינתו. כאשר בדרך הוא יקבל טיפול רפואי באיכות גבוהה שאמור להשאיר את הבעיה הרפואית מאחור. כל עוד העניין מנוהל על ידי חברה מקצועית, אין לכם ממה לדאוג. יש מי שיאפשר לכם להגיע לארץ לקבל טיפול רפואי מקצועי ולחזור למדינה שממנה אתם הגעתם.

שירותי חירום זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, בפריסה ארצית מורכבת

חברת מדה-לי מספקת שירותי חירום עד בית הלקוח, 24 שעות ביממה כל ימי השנה כל צוות העובדים שלנו עוברים הכשרות רבות על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, מהיר ביותר והאמין ביותר.

נגישות

מנוי ללחצן מצוקה חברת נטלי

הכירו את לחצן המצוקה של נטלי – הפתרון האולטימטיבי שלך לסיוע רפואי מיידי. מנוי ללחצן חירום לאמבולנס עם צוות רפואי מיומן וציוד מתקדם, זמין בפריסה ארצית 24/7.

קבל החזר כספי מלא אם הטיפול אינו מצריך אשפוז. המוקד שלנו, עם צוות מנוסה, פועל מסביב לשעון בכל מצבי החירום. בשיחת טלפון אנו מקבלים פרופיל מטופל מלא ומתאימים טיפול מותאם אישית.

לאחר לחיצה על הכפתור חירום אמבולס עם צוות רפואי יגיע אליכם + החזר מלא במידה והטיפול הסתיים ללא אישפוז.

רופאים מנוסים עם ציוד מתקדם פועלים מסביב לשעון בפריסה ארצית.

מוקד חירום למצוקה שפועל 24/7 ו- 365 ימים בשנה לשעת חירום עם צוות טלפנים מנוסה.

פרופיל רפואי מלא של המטופל כולל גיל, רקע רפואי מלא ופרטיים אישיים לזיהוי של המטופל.

שקט וביטחון  בלחיצת כפתור , הזן את הפרטים ונציג יצור איתך קשר לפרטים נוספים