הזמינו עכשיו שירות רופא עד הבית דרך מוקד זמין 24/7 בכל הארץ

השירות כולל מענה רפואי עד הבית הכולל –

בדיקות קליניות, עזרה רפואית ראשונית, מתן

טיפול תרופתי והפניה למיון במידת הצורך

2

מחירון

שיחת יעוץ טלפונית עם רופא

90
 • שיחת יעוץ טלפונית מהירה ומקצועית אונליין. שירות 24/7
 • ללא צורך בהמתנה
 • רופא שיוכל לתת לכם מענה מקצועי והמלצה להמשך טיפול.
 • קבלת הפניה למיון במידת הצורך לטיפול של המטופל

רופא עד הבית עובדים עם כל קופות החולים

280
 • רופא עד הבית 24/7 בפריסה ארצית
 • שירות אמין, מהיר ומקצועי
 • עובדים עם כל קופות החולים.
 • מתן תרופות ומרשמים
 • לאחר קבלת הטיפול תוכלו לפנות לקופת חולים לקבלת החזר במידה ואתם זכאים.

רופא עד הבית עובדים עם כל קופות החולים

440
 • רופא עד הבית בפריסה ארצית
 • שירות אמין, מהיר ומקצועי
 • השירות מיועד לתיירים, עובדים זרים, תושבים ארעיים וכ"ד.
 • מתן תרופות ומרשמים
 • מיועד לאנשים שאינם חברי קופות חולים.

עובדים עם כל קופות החולים

יש לכם רופאים מומחים?

הרופאים שלנו מוסמכים ומיומנים לטיפול במטופלים לפי הצורך. הרופאים הם תחת קופות חולים השונות: מכבי, כללית, מאוחדת.

איזה תרופות הרופאים נותנים?

בדיקה גופנית, לקיחת מדדים, בדיקת אף אוזן גרון, בדיקה כירוגית, מתן עזרה ראשונה, הפנייה למיון, הפניה לבדיקות מעבדה, רנטגן ועוד..

למי מיועד הרופא עד הבית?

מטופלים עם מחלות לב, פצעי לחץ, נפילה באמבטיה (בדרך כלל נפוץ אצל מבוגרים, אי ספיקת כליות, מחלות לב, חשים ברע כאב בריאות ועוד.. לרוב השירות הוא עבור טיפול רופאי דחוף.

מהו שירות הזמנת רופא עד הבית?

רופא עד הבית שירות מאד יעיל ומהיר. אם בעבר נהוג היה להגיע לביקור רופא עם תור מותנה מראש, שהרי היום, אתם קובעים מתי ואיך לזמן את הרופא שלכם.

מהיום, אתם כבר לא צריכים להגיע אל הרופא, מהיום הוא זה שיגיע אליכם והכול באמצעות שירותי רופא עד הבית. הזמנת רופא הביתה בדרך הפשוטה והבטוחה ביותר מכל היבט שתבחרו להסתכל על זה.

זקוקים לבצע הזמנת רופא עד הביתה? אנחנו נספר לכם על ביקור רופא עד הבית ואיך זה יכול לסייע גם לכם לחסוך את התור המייגע, ההמתנה וכמובן הסכנה וחלילה החשיפה למחלות.

מרבית שירותי הרפואה בישראל ניתנים ללא עלות, כפועל יוצא מכך – קיימים בתדירות גבוהה לחצים משמעותיים על המרפאות של קופות החולים. החולים מתבקשים לקבוע תורים בשעות שלרוב לא נוחות, כאשר הבעיה שלהם היא מיידית או לחלופין הם נאלצים להגיע לקופת החולים ולנסות להידחף בין התורים.

נושא זה מהוה טירדה של אלפי ישראלים ברמה היומית, שכן לרוב הביקור אצל הרופא אינו נוח ונעים מאחר והאדם המבקש טיפול הוא לרוב חולה וחלש פיזית.

שירות רופא עד הבית הוא פתרון הנועד לטפל ולשמור על בריאות חולים הנמצאים בביתם בזמן אמת.

מעת ביצוע הקריאה הראשונית דרך מוקד החברה, הרופא מגיע תוך מספר שעות מועטות,כאשר ברוב החברות המספקות מענה לכך, השירות ניתן 24 שעות ביממה וללא הגבלת מספר ביקורים בשנה נתונה.

השירות כולל את הפעולות הבאות המבוצעות על ידי רופא מוסמך:

 • שיחה מקיפה עם החולה על מנת לקבל מידע אודות היסטוריה רפואית ומצב נתון.
 • מסירת אבחון ראשוני לחולה.
 • טיפול מיידי בסימפטומים החריפים ואיזון כאב.
 • טיפול בפצעים – כולל החלפת תחבושות והוצאת תפרים.
 • מתן תרופות ראשוניות לפי זיהוי וצורך.
 • הנפקת מרשם רשמי לרכישת תרופות.
 • מסירת הפנייה מקצועית להמשך טיפול רפואי.
 • הפנייה מסודרת וכחוק לחדר מיון לפי הצורך.
 • העברת מסמך סיכום ייעוץ רפואי לחולה בגמר הטיפול.
 • התווית תוכנית טיפול להמשך

שירות הזמנת רופא עד הבית נדרש כאשר החולה הינו אדם הסובל ממספר מחלות כרוניות או מהחמרה משמעותית במחלה קיימת, חש ברע, ואין באפשרותו לצאת מהבית ולהגיע פיזית לרופא המטפל שלו.

האפשרות להפוך את היוצרות ולהביא את הרופא לבית המטופל היא בשורה של ממש לחולים כרוניים בכלל ולחולה מורכב בפרט.

רופא עד הבית

למי מיועד שירות הזמנת רופא עד הבית?

שירות הזמנת רופא עד הבית מיועד למגוון רחב של אוכלוסיה:

 • חולים כרוניים שנדרשים למעקב יומי.
 • חולים מרותקי בית המוגבלים ביכולתם לנוע.
 • חולים שבריריים אשר מצבם עדין ורגיש פיזית.
 • חולים המתמודדים עם מגוון מחלות חריגות ותסמינים שונים במקביל.
 • אנשים אשר נפצעו במקום בו נמצאים ולא יכולים להגיע פיזית למתחם רפואי.

במקרים מסוימים, ביקור במיון עלול לדרדר את מצבם הרפואי של החולים הנ"ל.

במצבים של החמרה הרפואית כדוגמת כאב, התייבשות חריפה, בעיות מסוג קטטר/זונדה, עצירות קשה ומתמשכת, נדודי שינה מגמתיים, בלבול פתאומי או תסמינים חריגים נוספים, רצוי מאוד להשתמש בשירות הזמנת רופא לבית.

שירות הזמנת רופא עד הבית רלוונטי לכל הגילאים ללא הבחנה מגדרית כלשהי.

בחור צעיר אשר נתפס לו הגב ואינו יכול לזוז מהספה, יזדקק לשירות הזמנת רופא עד הבית באופן לגיטימי וברור.
דינו של בחור צעיר הוא כדין איש זקן אשר לא מסוגל להתנייד לעבר מרפאה או בית חולים וכדומה.

שירות ביקור רופא עד הבית באמצעות הזמנת רופא הביתה מסייע לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר בכל שעות היממה ללא צורך לצאת מהבית – 24 שעות ביממה.

שירות הזמנת רופא עד הבית מיועד כל המשפחה, נותן את הפתרון המהיר ביותר והיעיל ביותר לכל בעיה רפואית שיש בבית. 

הרופא שמגיע אליכם מצויד בכל הציוד הנדרש על מנת לספק לכם שירות עזרה ראשונה, ובמידת הצורך לתת זריקה וכמובן שלהפנות אתכם להמשך טיפול. הרופא שלנו יוכל לתת לכם מרשם לתרופות וכמו כן גם הפניה למיון. 

הזמנת רופא עד הבית מעניק מענה מלא למגוון של טיפולים או צורך רפואי כזה או אחר ואף על פי ששירות כזה איננו מחליף הזמנה של אמבולנס או הפנייה לרפואה דחופה, הוא בהחלט יכול לקלוע למטרה עבורכם, הזמנת רופא עד הבית מתאים לכל בני המשפחה.  

רופא עד הבית

מה היתרונות בהזמנת רופא פרטי?

רופא עד הבית מקנה לכם אין ספור יתרונות אבל היתרון המדהים ביותר זה שאתם תקבלו שירות רפואי ללא שום צורך לצאת מהבית, להמתין בתור וכמובן שלא תצטרכו להיחשף לחולים נוספים.

כמו כן, במסגרת הכשרתו, יוכל הרופא לבצע את הבדיקות הנדרשות בהתאם להיסטוריה בהיבט הרפואי וכן להיות קשוב בדיוק לבעיה אותה אתם מתארים.

במקביל יבצע הרופא את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לתת לכם עזרה ראשונה וטיפול מהיר.

סיום הביקור של הרופא

בסיום הביקור, ימסור הרופא את אבחנתו ובמקרים מסוימים ימליץ על נטילת תרופה מסוימת שתתאים ותמגר את הבעיה.

כאשר אתם בוחרים רופא עד הבית על כל פתרון אחר זה הופך פשוט יותר ממה שנדמה לכם, שיחה אחת והרופא מגיע אליכם ולעיתים אף יכול לספק לכם את הייעוץ און ליין ומבלי שיידרש מכם לצאת את הבית- מענה קצר וטוב יותר מתמיד.

כמו כן, בבחירת שירות זה אתם מקבלים בדיקות מהירות, הזמינות גבוהה יותר ביחס להמתנה במרפאה, אתם לא צריכים לצאת מהבית ואתם חוסכים מפגשים פחות נעימים עם חולים אחרים.

המענה והשירות הרפואי שלקוחות מקבלים דרך קופות החולים ושירותי הרפואה הסטנדרטיים לרוב אינו מספיק ואף מאכזב, הן מבחינת איכות והן מבחינת זמינות.

כתוצאה מעומסים כבדים במקורות הרפואה הציבוריים, לא אחת ניצבים בפני סיטואציה של המתנה נדרשת אשר לא עומדת בקנה המציאות על אחת כמה וכמה אם מדובר בחולי מסוכן.

מנגד, בשירות הזמנת רופא עד הבית ניתן לקבל מענה מהיר במידה וחשים רע או סובלים מכאב.

הזמנת רופא עד הבית מבוצעת בתוך זמן קצר,אין צורך לחכות עד מועד פתיחת קופות החולים, נמנעים מהמצב בו נדרשים חייבים לרוץ לחדר מיון בבית חולים (מה שעולה לכם בזמן המתנה, בכסף ובעיקר בסיכון להדבק במחלות שונות).

במקרים רבים בחיים, זמן שווה כסף. במקרה של בריאות, זמן שווה הרבה יותר מכל משאב אחר בחיים.

בנוסף לכך, עלות הזמנת רופא הביתה ידועה מראש וחוסכת התעסקות של בדיקת עלויות, שכן ולכן אין שאלה נוספת, או פערי ידע נוספים, וכל מה שנותר הוא להתקשר למוקד המקצועי או לחילופין ללחוץ על לחצן מצוקה, ובכך לזרז את קבלת שירות הזמנת רופא עד לבית.

הזמנת רופא הביתה בפריסה ארצית 24/7

הזמנת רופא הביתה הפריסה ארצית שירות שזמין 24/7 יאויש על ידי מוקד חירום מקצועי. בחירת רופאים שמגיעים עד לבית בפריסה ארצית יכולים בהחלט לספק לכם את השקט הנפשי המבוקש ולנהל את הזמן שלכם נכון גם כשצצה לה מחלה או תרחיש תחלואתי שלא צפיתם אותו מראש. כך שלא משנה איפה אתם מתגוררים, מה שבעיקר משנה זה הצורך לקבל מענה ולהרגיש הרבה יותר טוב- הכול בזכות צוות רופאים מקצועיים בעלי הכשרה מתאימה שיודעים ויכולים להגיע אליכם בפריסה כלל ארצית. הזמנת רופא עד הבית נותנת לכם את האפשרות לחסוך זמן מלהמתין בתור ולהיחשף לחולים אחרים. אצל רופא שיגיע אליכם עד הבית תוכלו לקבל עזרה ראשונה במידת הצורך תקבלו תרופות ומרשמים להמשך טיפול, כמו כן הרופא שלנו יוכל לספק לכם הפניה למיון ומוקד החירום שלנו יעזור לכם להזמין אמבולנס מידי. 

להיות מנוי בשירות רופא עד הבית

מנוי בשירות הזמנת רופא עד הבית, הוא שירות שמתאים למשפחות המעדיפות להזמין רופא הביתה, במידה וחלילה לאחד מבני המשפחה יש מקרה רפואי שמצריך טיפול במהרה. לדוגמא, אם לילד עלה החום באופן דרמטי, או מקרה שבו אחד מההורים חש ברע, או שפשוט רוצים להזמין רופא עד הבית מסיבות מגוונות אחרות.

על פניו גם ברפואה הציבורית ניתן לנצל שירות הזמנת רופא עד הבית, אך כשיש מנוי פרטי, ההיסוס קטן משמעותית ומהר מאוד מגבשים החלטה להזמין רופא עד הבית, תודות לכך שזוכרים שיש מנוי שמאפשר ללקוח לקבל בביקור רופא מסוג זה.

יתרה על כך, החזקת מנוי למעשה יכולה לצמצם משמעותית את העלויות להזמנת רופא ולפיכך להוריד את סף קבלת ההחלטות. מי שמעונין להזמין רופא עד הבית, ישקיע פחות זמן בלשקול את העלות ויותר זמן בלחייג למוקד ולתאם את הביקור.

להיות מנוי בשירות רופא עד הבית או בשירות לחצני מצוקה נותן לכם את השקת והזמינות המהירה. אתם מרווחים שקט נפשי, ביטחון ובעיקר לא תלויים באף אחד, הכול הודות לשירות ללא תחרות, רופאים שכל מטרתם להגיע ליעד שאתם צריכים בזמן שאתם צריכים ולאפשר שירות שמטרתו לסייע לכל פניה שלכם.

שירות מנוי ללחצני מצוקה או רופא עד הביתה מאויש 24/7 על ידי מוקד חירום שזמין עבורכם, כדי לתת לכם את המענה הכי מהיר שאפשר. מוקד החירום בודק מולכם את מהות הפניה ויודע לתת לכם את המענה הדרוש.

המוקד יכול לשלוח אליכם רופא עד הבית שמגיע לכל מקום בארץ בזמן המהיר ביותר, כמו כן מוקד חירום יכול להזמין לכם אמבולנס וכל שירותי החירום הנדרשים.  

להיות מנוי בשירות רפואה או לחצני מצוקה נותן לכם ולבני משפחתכם את השקט והביטחון גם אם מדובר בקרוב משפחה ובכם.

כל מה שאתם צריכים זה להסדיר מנוי ולאפשר לעצמכם את הביטחון המלא – הפעם רופא שמגיע עד אליכם לכל מקום ובכל שעה.

שירות רופא עד הבית ניתן לכל קופות החולים

שירות רופא עד הבית ניתן לכל קופות החולים וכל חברות הביטוח. הרופא שלנו מגיע אליכם עד הבית בודק אותכם ולסיכום רושם לכם המשך טיפול, כמו כן הרופא שלנו משאיר לכם קבלה. את הקבלה תוכלו להגיש לקופות החולים או לחברת הביטוח שלכם ובהתאם להסדר שלכם מולם תוכלו לקבל החזר כספי עבור הביקור.

אנו נותנים שירות ל: רופא עד הבית כללית, מלרם רופא עד הבית, רופא עד הבית מכבי, רופא עד הבית הראל, יד להחלמה רופא עד הבית, רופא עד הבית לאומית, רופא עד הבית פניקס וכ"ו.

כמו כן תוכלו גם לקבל שיחה טלפונית עם רופא עד הבית כללית בטלפון על ידי נציג מוסמך של חברתנו שיוכל לתת לכם יעוץ טלפוני.

לקוחות ממליצים

שירות מעולה ונדיר! כבר בשיחת ההזמנה המענה היה אדיב, זריז ומכובד. תודות לחברת מדע-לי, עברנו את חווית הנסיעה לבית החולים בצורה שקטה ונעימה. ממליץ בחום

יאנה סידרקובה

קיבלנו יחס אישי, מקצועי ומתחשב לאורך כל הדרך. מדע-לי סייעו לנו לשנע חולה לאירוע הולך ושוב ובזכותם כולנו נהנינו מערב מקסים!

יונתן בלנשטין
young g34b11d17a 1920 removebg preview

מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר שיש! אחד מבני המשפחה שלנו לא חש בטוב ובזכות מדע-לי הגענו לבית החולים במהירות ובבטחה. ממליצים עליהם מכל הלב.

עומר פרץ
handsome g6f0d6d306 1920 removebg preview

מהירים, איכותיים, עובדים בשקט ובנועם, בקיצור – כל מה שצריך מחברת אמבולנס פרטי. במידה ונצטרך, נזמין אותם שוב בעתיד, אין עליהם.

ירן עובדיה
man ga1d0dee53 1920 removebg preview