הזמנת רופא משפחה עד הבית נותנת לכם את האפשרות לא להמתין בתור או להיחשף לחולים אחרים.  משפחה שרוצה להזמין רופא משפחה עד הבית יכולה לעשות זאת בכל ימות השבוע, גם בשעת לילה מאוחרת, יכולה להחזיק מנוי לרפואת הבית כדי ליצור קריאה למוקד חירום אשר זמין עבורכם 24/7 וברגע לקבל יעוץ רפואי טלפוני על ידי רופא מקצועי וכמו כן להזמין ביקור רופא עד הבית. קריאה זו למוקד חירום, יכולה לחסוך עלויות הן של זמן והן של כסף בקבלת הטיפול הרפואי מטעם הרופא שמגיע עד הבית תעניק לכם את השירות המהיר ביותר, נוח וכמובן מקצועי. על כן, הזמנת רופא הביתה יכולה להיות יעילה ופשוטה יותר במסגרת יצירת פניה  מידית למוקד חירום המעסיק צוותים רפואיים בפריסה ארצית ובעל תגובה מידית (ככל האפשר), מהירה ויעילה.  

מהו שירות הזמנת רופא משפחה עד הבית?

כדי להבין מהו שירות הזמנת רופא משפחה עד הבית, יש להבין קודם כל את מטרתו של שירות זה. שירות הזמנת רופא עד הבית, מיועד לתת מענה רפואי לאנשים שלא רוצים לעזוב את ביתם ועדיין לקבל ביקור רופא עד הבית. למעשה, הזמנת רופא עד הבית, יכולה להכיל בתוכה יתרונות רבים. אנו נסקור אותם בפסקאות הבאים, אך לעת עתה נגלה כי מדובר בשירות, במסגרתו, בעל מקצוע רפואי מגיע כדי לתת טיפול ראשוני ומיידי. בין אם לילד יש חום, או לאחד ההורים, או שיש מקרה רפואי כזה או אחר. כאשר אנשים מחזיקים במנוי לרפואת המשפחה, יש אפילו יותר יתרונות במסגרת הזמנת רופא משפחה עד הביתה.

מהו הערך בהזמנת רופא משפחה עד הבית?

באילו יתרונות מדובר? ובכן, כפי שציינו, מטרתה של הזמנת רופא הביתה, היא כדי לתת מענה רפואי. נניח שאחד ההורים רוצים להעניק תשומת לב רפואית לאחד הילדים. האם יחפש באינטרנט אחר רופאי משפחה המספקים ביקור רופא עד הבית? האם ייסע איתו לאחת מקופות החולים, מוקדי המיון או בתי החולים? האם יעצור רגע וישקול אם בכלל משתלם להזמין רופא הביתה, לאור כך שניתן פשוט ללכת לקופת החולים בשעות הפעילות של הסניף. וכן הלאה שיקולים אפשריים. כאשר יש מנוי לרפואת הבית – השאלות הללו כבר מקבלות מענה. ראשית כל, אחד ההורים לא צריך לחפש בגוגל או מכל מקור אינטרנטי אחר, ביקור רופא עד הבית. אין צורך גם להתקשר ולסמס למקורבים כדי לשאול אם ידוע להם ו/או הם יכולים להמליץ על רופא שמגיע עד הבית. למעשה, הם יכולים להתקשר למוקד, במסגרת מנוי רפואת הבית, באם יש ברשותם: ולתת לצוות המקצועי שבמוקד לעשות את העבודה. ולהזמין עבור רופא משפחה שמגיע עד הבית. בנוסף לכך, אין צורך לשאול כמה תעלה הזמנת רופא הביתה, שכן או שזה כלול בדמי השימוש או שהעלויות אמורות להיות ידועות ומוכרות מראש. ובכך אין שאלה נוספת, או פערי ידע נוספים, וכל שנשאר זה רק להרים טלפון או ללחוץ על "לחצן מצוקה", או ליצור קשר בכל דרך רלוונטית עם המוקד המקצועי .

הזמנת רופא משפחה עד הבית

להיות מנוי בשירות רופא עד הבית

מנוי לרפואת הבית, הוא שירות שיכול להתאים למשפחות המעוניינות להזמין רופא הביתה, באם לאחד מבני המשפחה יש מקרה רפואי. לדוגמה, אם לילד עלה החום, או אחד מההורים לא מרגיש טוב, או שפשוט רוצים להזמין רופא עד הבית מסיבה כזו או אחרת. אף על פי שבכל עת ניתן לקבל ביקור רופא עד הבית, אלא שכאשר יש מנוי, יש פחות היסוס ופחות זמן המתנה עד שקוראים לרופא משפחה, לאור כך שזוכרים שיש מנוי שמזכה את הלקוח בביקור רופא שכזה. בנוסף, החזקת מנוי בפועל יכולה לצמצם משמעותית את העלויות להזמנת רופא ועל פי כן יכולה להוריד את סף קבלת ההחלטות. מי שרוצה להזמין רופא יכול להשקיע פחות זמן בלשקול את העלות ויותר זמן בלחייג למוקד ולתאם את הביקור.

למי מיועד שירות הזמנת רופא משפחה עד הבית?

באופן טבעי, ניתן לתהות למי מתאים שירות הזמנת רופא משפחה עד הבית. כפי שציינו קודם, הוא יכול להתאים לכל אחד מבני המשפחה. ולו עבור האפשרות הנוחה בפן הלוגיסטי – להזמין רופא עד הבית.  בנוסף, נוכל לציין מאפיינים נוספים. חברים בקבוצת סיכון, כמו אלו עם רקע רפואי קודם, אשר נדמה להם שיש ערך בהזמנת רופא הביתה, יכולים לקבל הרבה יתרונות מהחזקת מנוי לרפואת בית. וזאת כי, באמצעותו, הם יכולים לארגן ביקור רופא עד הבית, כדרך פתיחת קריאה למוקד המקצועי. במקום ללכת בעצמם למוקדי הטיפול, לחכות בתור, להיחשף למקומות ציבוריים ובתי חולים, להשקיע זמן וכסף בהגעה למוקדים טיפוליים וכן הלאה – הם יכולים לקבל את הטיפול הראשוני מרופא משפחה בביתם.  למעשה, אם יש רקע רפואי קודם ויש בקשה לקבל טיפול רפואי בהקדם, מנוי שכזה יכול להיות בעל ערך כי היכולת שלהם לחייג וליצור קשר עם המוקד יכולה להיות מאוד יעילה וקלה. במקום שהם יעשו את הסידורים הלוגיסטיים הדרושים כדי לארגן ביקור רופא, המוקד יעשה זאת עבורם כדרך רשת אנשי צוות הרפואה שהוא עובד עימם. כך שהלקוח יכול לצפות לתמיכה ומענה רפואי בכל שעות היממה, או לפחות מענה מטעם המוקד המקצועי המדובר.

הזמנת רופא משפחה עד הבית

מה היתרונות בהזמנת רופא משפחה עד הבית?

ואם נרצה לסכם את היתרונות הטמונים בהחזקת מנוי לרפואת הבית המאפשר הזמנת רופא משפחה עד הבית, נוכל לציין שראשית כל מדובר בקיצור זמן המתנה לקבלת מענה רפואי ראשוני. זאת כיוון שלא צריך להשקיע את הזמן בארגון הנסיעה למוקד רפואי, בילוי הזמן על הכביש, ארגוני החנייה בהגעה למקום וההמתנה לתור. הזמן שיידרש הוא הזמן שיש לחייג למוקד המקצועי, הזמן שייקח למוקד לשנע ולהזמין רופא הביתה, הזמן שייקח לרופא להגיע לבית כדי לממש את אותו ביקור רופא עד הבית, הזמן שייקח לרופא למצוא חניה, להגיע לבית עצמו, לזהות את המטופל, לאבחן ולהעניק טיפול ראשוני. ומתוך כך ניתן לגזור יתרון נוסף – של קיצור זמן ההמתנה עד קבלת טיפול רפואי, עקב היעילות בארגון ביקור רופא. מעבר לכך, אפשר שיהיה חיסכון בעלויות. לא רק כיוון שהזמנת הרופא עד הביתה יכולה להיות מגולמת, לפחות בחלקה, בעלות המנוי למנוי רפואת הבית, אלא גם עקב חיסכון בדלק, ובעלויות אחרות הקשורות להמתנה בבתי חולים ובמוקדים רפואיים.

עובדים עם כל קופות החולים

הזמנת שירות

הזמנת שירות

חירום

24 שעות ביממה