מהו מנוי ללחצן מצוקה?

מנוי ללחצן מצוקה הינו מכשיר המגיע בגדלים וסוגים שונים ותפקידו לקשר את המשתמש בו אל אדם / ארגון / מוקד כלשהו אשר יקבל את הודעת המצוקה שלו ויסייע לו בדרך היעילה והמהירה ביותר.
בעת קבלת קריאת המצוקה כפועל יוצא משימוש בכפתור המצוקה, יוזם המוקד המבצעי קשר עם המנוי לבירור מצב החירום ושולח ניידת סיור במקביל.

שירות מנוי ללחצן כולל מערכת שמסוגלת לשלוח אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה, ללא צורך לאבד זמן קריטי לצורך התקשרות טלפונית כאן ועכשיו.

מנוי ללחצן מצוקה כולל מכשיר ייעודי, שמתחבר לקו הטלפון הביתי, מכשיר נייד אותו ניתן לקחת החוצה ברגע שיוצאים מהבית, כמו כן קיימים גם מכשירים שמכילים בתוכם מכשיר GPS אשר יודע לאתר את המיקום בזמן אמת.

מערכת לחצני מצוקה מאפשרת לשדר קריאת מצוקה למוקד החירום ביעילות ובמהירות מקסימלית ככל האפשר כדי לתת מענה מהיר למטופל .

מרגע לחיצה על לחצן מצוקה נשלחת קריאת למוקד חירום אשר מיואש 24 שעות, המוקד האנושי פועל במהרה ויודע לתת את הטיפול המקצועי ביותר ובזמן המהיר ביותר.

המוקד יוצר קשר עם שולח הקריאה על מנת לחקור את המקרה ולברר פרטים נוספים בזמן אמת על מנת לדעת באיזה אופן לפעות.  

ללא קשר למענה הלקוח או לא, אוטומטית נשלחת עזרה באופן מהיר כחלק משירות מנוי ללחצן מצוקה, לאורך 24 שעות ביממה.

מנוי ללחצן מצוקה מאפשר לכלול שירותי רפואה מגוונים:

help gae0d7d0c0 1280

למי מיועד מנוי ללחצן מצוקה?

מנוי ללחצן מצוקה מיועד לכל גיל, בכל מקום בארץ.

הגיל איננו מהווה פרמטר לצורך מנוי בלחצן מצוקה, אלא רמת הסיכון הקיימת לשלומו של האדם.

מנוי ללחצן מצוקה מיועד לאוכלוסיה רבה. אמנם הלחצנים חכמים ומתקדמים, אך הפעלתם ותפעולם פשוט בכל גיל, גם עבור ילדים.

  • כפתור מצוקה מתאים לשימוש עבור כל אדם או משפחה שמעוניינים לחיות בביטחון ובראש שקט במגוון מצבים:
  • מקרי חירום כמו שריפה או פריצה, גם ילדים שנמצאים לבד בבית יכולים ללחוץ על הכפתור ולהזעיק עזרה.
  • קשישים שנמצאים רוב היום בבית לבד וזקוקים לעזרה בדמות לחצן מצוקה לקשישים, או אפילו רק צריכים שמישהו ישאל לשלומם מדי יום.

           לחצן מצוקה לקשישים אפקטיבי במיוחד במקרים שבהם המנוי נפל ולא מסוגל לקום ואף לדבר.

  • בוגרים צעירים לאחר הליך רפואי או במצב רפואי שמצריך מעקב וטיפול עם אפשרות להזעקת רופא עד הבית.

מה היתרונות במנוי ללחצן מצוקה?

תודות לקידמה העולמית, היתרונות במנוי ללחצן מצוקה נשען על לחצנים חדישים, בעלי טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות העברת נתונים רבים אודות המשתמש, המכשירים מאפשרים קבלת שירותי מצוקה רבים ומגוונים והאוכלוסיות המשתמשות בלחצני המצוקה הופכות לצעירות יותר ויותר.

היתרונות במנוי ללחצן מצוקה כוללים גם ורססטיליות לבני המשפחה, אשר יכולים להגדיר אזורים שבהם המטופל יכול להסתובב בהם ולקבל התראה ברגע שהוא יוצא ממנו, ובכך למנוע מצבים של הליכה לאיבוד.

היתרונות במנוי ללחצן מצוקה גם מצילים חיים של עשרות אלפי בני אדם בחיי היום-יום ומהווים פתרון לחיים רגועים ושקטים יותר. לחצן מצוקה לקשישים כבר הוכיח את עצמו כאבן דרך להצלת חיים ברחבי העולם.

היתרונות במנוי ללחצן מצוקה ככלל מספקים מעטפת שירות רפואית ושלמה לחולה או לקשיש, תוך הישענות על יכולת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, הכל לטובת שמירה על בריאות האדם והבנה כיצד יש לנהוג איתו בנקודת זמן זו או אחרת, על מנת לענות על צרכיו.

תיירות מרפא

מנוי ללחצן מצוקה בפריסה ארצית

חברת מדה-לי מספקת ללקוחותיה מנוי ללחצן מצוקה בפריסה ארצית אשר כולל מגוון רחב של לחצני מצוקה בטכנולוגיות מתקדמות המותאמות לצרכי כל לקוח ולקוח. תהליך ההתחברות לשירות פשוט נוח ומהיר במחיר לחצן מצוקה משתלם. והתוצאה מקנה את השקט הנפשי והביטחון החשוב ללקוחותינו ולבני משפחותיהם.

כחלק משירות ללחצן מצוקה בפריסה ארצית, ניתן להזניק באמצעות כפתור מצוקה גורמים כדוגמת רופא, אמבולנס, ניידת טיפול נמרץ ושירותי חירום בכל זמן ולכל מקום בהתאם למיקום בארץ ובכל שעה ביממה.

מדה-לי מקיימת מנוי ללחצן מצוקה בפריסה ארצית גם באזורים בהם אינה מתקיימת פעילות סדירה לבעלי מוגבלויות ובאזורים בעל נגישות נמוכה.

בריאות האדם הוא ערך עליון עבורינו, לכן נגיע לכל נקודה בארץ בכל זמן נתון, על מנת לתת את שירות מנוי לחצן מצוקה בפריסה ארצית באופן אפקטיבי ביותר ללקוחותינו.

כפתור מצוקה הינו חלק אינטגרלי מחיינו המודרניים.

הזמנת שירות

הזמנת שירות

חירום

24 שעות ביממה