מוקד חירום

הוספיס בית- כל מה שצריך להכיר

הוספיס

אף אחד לא מכין אותנו לזקנה או למחלה קשה, לא כאשר זה נוגע לנו ובוודאי לא כאשר מדובר על אירוע מטלטל עבור אחד ההורים שלנו. אבל, זה המקום לספר כי היום, אנחנו לא בהכרח חייבים לשלוח את אותו אדם קרוב לאשפוז בבית חולים או בהוספיס חיצוני. קיימת האפשרות לסעוד את הקרוב אלינו בבית, במרחב הבטוח, המוכר והנוח. אמנם, אין הדבר דומה לחיי שגרה, אבל בעזרת ליווי תומך, מענה מקצועי העומד לרשותכם מסביב לשעון ועוד, אפשר בהחלט להביא להקלה משמעותית ובעיקר, ליצור מערך תומך, אשר יאפשר לבני המשפחה ולקרוב, להיפרד בתהליך משמעותי, ביחד. במאמר הבא נדבר בהרחבה על הוספיס בית. מי יכול ליהנות משירות מהסוג הזה, מה התפקיד של בני המשפחה ואיך אנחנו, אנשי הצוות המקצועי, יכולים להקל עליכם. מתחילים עכשיו.

עבור מי מיועד שירות של הוספיס ביתי

משרד הבריאות הגדיר כי מי שרופא מומחה קבע כי הוא סובל ממחלה אשר עלולה בתוך שישה חודשים להביא לקץ חייו של אדם, נחשב למי שיכול לקבל טיפול פליאטיבי ובמילים אחרות, להיעזר בשירותים של הוספיס בית. בדרך כלל, הטיפול מיועד לאנשים מבוגרים אשר הגיעו לסוף ימיהם, במקרים יוצאי דופן, נטפל במי שלצערנו לקו במחלה חשוכת מרפא. סרטן, מחלת ריאות, אי ספיקת לב, דמנציה מתקדמת ועוד, אלו רק חלק מהמחלות אשר יכולות להביא אדם למצב כזה. השירות מיועד לא רק לחולה עצמו, אלא, בעיקר, לבני המשפחה. אנחנו עוד נדבר בהרחבה על המשמעות של הוספיס ביתי, אבל בעיקרון, הרעיון הוא שליווי מהסוג הזה, מאפשר לאדם החולה לשהות בבית שלו, במרחב מוכר ובטוח, תוך שהוא מקבל טיפול רפואי מצויין, בדומה למה שהיה מקבל בבית חולים. כך, בני המשפחה מקבלים את ההזדמנות ללוות את האדם הקרוב לאורך החודשים הדרמטיים הללו, מהצד השני, אותו אדם אהוב, יבלה את זמנו בסביבה המוכרת לו, המקום בו הוא מרגיש בבית.

מה כולל השירות וכמה מילים על היתרונות שלו

בעבר, לא היו לנו הכלים שיאפשרו לנו לטפל בחולים ברמה גבוהה, מחוץ לבית החולים. הציוד הרפואי היה יקר מדי וצוות הרופאים והאחיות לא היו יכולים לבקר לעיתים תכופות בביתו של המטופל. היום, לשמחתנו, המציאות נראית אחרת. בליווי שלנו, תוכלו לעצב את הבית כך שיתאים עבור הוספיס בבית. תקבלו את הציוד הדרוש כמו גם, ליווי מקצועי של אחות מוסמכת, עובדת סוציאלית, רופא מטפל וכן הלאה. המטרה שלנו היא לא להשאיר אתכם לבד ולו לרגע אחד, אלא, ללוות אתכם לאורך כל הדרך, על מנת שבסופו של דבר, הבית יהפוך למקום בו המטופל יקבל את אותו הטיפול שהיה מקבל בבית החולים.

בניגוד למה שניתן לחשוב, ישנם יתרונות בריאותיים לבחירה בשירות של הוספיס ביתי לעומת אשפוז בבית חולים או בהוספיס חיצוני. הראשון, משום שהבית הוא מקום בו אין ריבוי של חולים, המטופל יהנה מטיפול במרחב סטרילי, לאורך כל הדרך. שנית, אנחנו יודעים היום כי יש קשר הדוק בין בריאות הגוף והנפש. בסביבה הקרובה, המוכרת, בדרך כלל, מצב הרוח של המטופל מרומם יותר. הדבר יכול להשפיע גם על הבריאות שלו לאורך החודשים בהם הוא מאושפז.

לתת לקרוב את המעטפת החמה ביותר והקרובה ביותר לאורך כל הדרך

פרידה מאדם אהוב זה לא קל. אבל בהחלט אפשר לעבור תהליך משמעותי שעה שהמרחב בו הפרידה מתקיימת, מאפשרת לשמור על אינטימיות משפחתית. משפחות רבות מודות על הזכות שניתנה להן, להיות שם עבור הקרוב לאורך כל הדרך, בכל רגע ורגע עד לפרידה הסופית.

אנחנו נהיה שם אתכם, ברגישות ובמקצועיות, כדי להבטיח כי התהליך יתנהל בצורה הטובה ביותר שאפשר.

מאמרים נוספים

בדיקה

דף הבית אודות החברה לחצן מצוקה רופא עד הבית הזמנת רופא ילדים עד הבית הזמנת רופא משפחה עד הבית מנוי לרפואת הבית הזמנת רופא עד

איך לפתוח מרפאה מצליחה?

איך לפתוח מרפאה מצליחה?

פתיחת מרפאה פרטית דורשת הרבה יותר מאשר השגת רישוי ושכירת מבנה. רבים חולמים על פתיחת עסק משלהם, אך מגלים במהרה כי הדרך להצלחה רצופה אתגרים. 

שירותי חירום זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, בפריסה ארצית מורכבת

חברת מדה-לי מספקת שירותי חירום עד בית הלקוח, 24 שעות ביממה כל ימי השנה כל צוות העובדים שלנו עוברים הכשרות רבות על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, מהיר ביותר והאמין ביותר.

נגישות

מנוי ללחצן מצוקה חברת נטלי

הכירו את לחצן המצוקה של נטלי – הפתרון האולטימטיבי שלך לסיוע רפואי מיידי. מנוי ללחצן חירום לאמבולנס עם צוות רפואי מיומן וציוד מתקדם, זמין בפריסה ארצית 24/7.

קבל החזר כספי מלא אם הטיפול אינו מצריך אשפוז. המוקד שלנו, עם צוות מנוסה, פועל מסביב לשעון בכל מצבי החירום. בשיחת טלפון אנו מקבלים פרופיל מטופל מלא ומתאימים טיפול מותאם אישית.

לאחר לחיצה על הכפתור חירום אמבולס עם צוות רפואי יגיע אליכם + החזר מלא במידה והטיפול הסתיים ללא אישפוז.

רופאים מנוסים עם ציוד מתקדם פועלים מסביב לשעון בפריסה ארצית.

מוקד חירום למצוקה שפועל 24/7 ו- 365 ימים בשנה לשעת חירום עם צוות טלפנים מנוסה.

פרופיל רפואי מלא של המטופל כולל גיל, רקע רפואי מלא ופרטיים אישיים לזיהוי של המטופל.

שקט וביטחון  בלחיצת כפתור , הזן את הפרטים ונציג יצור איתך קשר לפרטים נוספים